Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus

0 Просмотры
Издатель
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe:
Категория
Боевики
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика