Ora Sport - Java e 21 e "Superiores" i kishte te gjitha, traditën, lojë cilesore dhe agresivitet

1 Просмотры
Издатель
#rtvora #kategoriasuperiore #orasport


Emanuel Egbo trajneri qe shpalli Tiranen kampione ne sezonin e shkuar flet ekskluzivisht Ora Sport pas marrjes se cmimit “trajneri afrikan i vitit “


Numri nje i stolit te Lacit Shpetim Duro analizon ne Ora Sport takimin mes dy ekipeve qe luftojne per kreun, partizanit dhe kurbinasve



Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE:

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE

For more content from click HERE

Like Ora News on Facebook HERE

Follow Ora News on Instagram Here

Follow Ora News on Twitter
Категория
Фантастика
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика