Top Channel/ Policia franceze kontrollon shtëpinë e vrasësit të polices në Paris – Pa koment

2 Просмотры
Издатель
Policia franceze kishte bllokuar rrugën teksa shtëpinë e sulmuesit që qëlloi për vdekje me thikë punonjësen e policinë në stacionin e Rambouillet pranë Parisit. Autoritetet thanë sot se ‘lufta kunfër terrorizmit nuk do të pushojë’.
Pamjet: AFP

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#france #terror #police#TopChannel
Категория
Фантастика
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика